L.K.S JASTRZAB LONIOWA

Forum : Księga Gości

"k.... nie tak miało być" powtarzali sobie zawodnicy Jastrzebia schodząc po 90 minutach z murawy stadiony w porębie. Jastrząb przegrał to spotkanie 0:3 chociaż pierwsze minuty na to nie wskazywały. Łoniowianie już od pierwszych minut wzieli sie ostro do ataków na bramke gospodarzy i zagrozili kilka razy poważnie jednak brakło szczęcia Kukli który 2 razy zmarnował bardzo dogodną sytuacje.Przez 20 minut mecz toczył sie atakami na obie bramki dopiero w 38 min. błąd w ustawieniu obrony wykorzystali porębianie i zdobyli swoją pierwszą bramkę w tym meczu. Po 45 minutach gry mecz wydawał sie nie rozszczygnięty na korzyśc żadnej z druzyn. Po przerwie jastrząb jakby całkowiecie oddał inicjatywe porębie i tylko bronił sie przed atakami na swoja bramke.Nieststy w druzynie nadal brakuje zawodników na mecz trzeba jeżdzić w 11 co daje wieksze możliwości drużyną przeciwnym.

Skład-Drużkowski- Pabian Michał ,Tekiela W ,Lewek ,Pabian Maciej- Gajda ,Tekiela M ,Zych ,Rylewicz- Kukla ,Mrzygłód

Widzów -100
[Rozmiar: 637 bajtów] Tekiela Wojciech (faul) ,Tekiela Mateusz (nie sportowe zachowanie)
[Rozmiar: 2522 bajtów]